Baner Fundacji

Oferta Pracy

Fundacja Centrum Szkoleń i Innowacji poszukuje osób na stanowisko Doradcy/Mentora do przeprowadzenia zajęć indywidualnych w ramach realizacji projektu współfinansowanych ze środków UE.

Zakres obowiązków:

  • INDYWIDUALNE DORADZTWO dla Uczestników Projektu, m.in.: indywidualny audyt potrzeb, umiejętności, bilans kompetencji Uczestników, opracowaniu raportu indywidualnego dla każdego Uczestnika uwzględniającego plan dalszych działań edukacyjnych;
  • MENTORING – indywidualne spotkania dla Uczestników projektu, m.in.: wsparcie Uczestników w osiąganiu założonych celów przez całą ścieżkę wsparcia, przepracowywanie jednostkowych problemów Uczestników, walidacja nabytych umiejętności w oparciu o zdefiniowane efekty uczenia się.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe konieczne do przeprowadzenia wsparcia i doświadczenie zawodowe – min. 200 godzin zrealizowanego doradztwa/doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów biograficznych i behawioralnych, znajomość zasady idei uczenia się przez całe życie, rynku edukacji i szkoleń, walidacji.

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenia/ B2B;
  • elastyczny czas pracy;
  • realizację ciekawych i innowacyjnych projektów;
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane ww. ofertą prosimy o przesłanie CV na adres fundacja@csi.info.pl.

POLITYKA PRYWATNOŚCI